skip to main content


Rundall, Yvonne Interim Principal
Jenkins, Laura Assistant Principal
Benningfield, Cleta Guidance

Allen, Tosha Second Grade
Boisseau, Michaela First Grade
Coffman, Donna Third Grade
Cole, Katherine Yearbook Sponsor
Conyea, Pam Exceptional Education FMD
Dawson, Kaitlyn Fifth Grade
Erickson, Jessica Pre-School
Foster, Brittany Third Grade
Greenfield, Mishawn First Grade
Harwood, Brian Exceptional Education 4/5
Henderson, Wendy Media Specialist
Hurt, Kelley Pre-School
Jones, Joey Fifth Grade
Knepper, Trish Exceptional Education K
Krohn, Cindy Second Grade
Lear, Jessica 4th Grade
Lyle, Amy Exceptional Education 1
McCuiston, Amber Speech
Nichols, Morgan Music
Pool, Whitney Pre-School
Power, Cheryl Art/PE
Shemwell, Mandy Intervention
Simons, Ginger Kindergarten
Slaughter, Angela Fourth Grade
Smith, Sierra First Grade
Taylor, Cheri Third Grade
Thomas, Cindy Exceptional Education 2/3
Thorne, Kaitlyn Fourth Grade
Troutman, Marsha Second Grade
Wiles, Cyndi Fifth Grade
Williams, Cindy Intervention
Williams, Donna Kindergarten
Wilson, Erica First Grade
Woodall, Sheila Kindergarten

Artis, Michelle Instructional Assistant K
Barber, Rita Instructional Assistant FMD
Baxter, Annette Instructional Assistant Pre
Belcher, Shelby Instructional Assistant Pre
Bryant, Suzanne Instructional Assistant Pre
Carter, Jennifer Instructional Assistant K
Dickinson, Joan Finance Clerk
Evans, Sarah Family Resource Center
Floyd, Jennifer Custodian
Garrett, Belinda Instructional Assistant Pre
Haley, Sandra Food Service
Henry, Lora Food Service Manager
Johnson, Marceline Instructional Assistant Pre
Kranz, Patricia Food Service
Kulesza, Maggie Computer Lab
Leavell, Jacqueline Instructional Assistant K
McGehee, Laura Attendance Clerk/Records
McKinney, Eric Head Custodian
Mosch, Sue Food Service
Noffsinger, Ashley Food Service
Rager, Michele Custodian
Slaughter, Pam Instructional Assistant FMD
Thompson, Ted Custodian
Wells, Shannon Instructional Assistant FMD
White, Loretta Food Service

Craig, Beth District Nurse